KENTSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Sağlığımız için, geleceğimiz için, dünyamız için temizlik hizmetleri veriyoruz….

TIBBI ATIK TOPLAMA HİZMETLERİ

Sağlığımız için, geleceğimiz için, dünyamız için temizlik hizmetleri veriyoruz….

BİNA VE İŞYERİ YAPIM HİZMETLERİ

Sağlığımız için, geleceğimiz için, dünyamız için temizlik hizmetleri veriyoruz….

HAKKIMIZDA

K
urumsal Yapımız

Firmamız ortakları 1986 yılında Özkartallar İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak faliyete başlamış olup, Şirketler Grubu, 1986 yılından bugüne, üreten toplumun bir parçası olmak için ürettiği her yapıda, Türkiye’nin gelişimine ve büyümesine yenilikçi tasarımlarıyla ve kaliteli işçiliği ile katkıda bulunmanın gayreti içinde olmuştur, firma faaliyet alanları farklılaştıkça grup içerisinde farklı şirketlerin kurulması gerekliliği doğmuştur. Bu süreç içerisnde 2005 yılında ÇINAR ÇEVRE İnş. Gıda Tarım Eğit. Sağlık Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur.

Gurup firmaları; faaliyetlerine başladığı günden bugüne elde ettiği bilgi birikimi, organizasyon yeteneği ve teknolojinin sağladığı yeni olanaklarla bireysel konuttan toplu konuta, alt yapıdan köprülü katlı kavşak inşaatlarına, yurt içi ve yurt dışında kamu ve özel kurumlara ait taahhütleri inşa ederek gelişimini sürdürmektedir.

Grup şirketleri, inşaat sektöründeki önemli projelerle layık olduğu konumunu koruduğu gibi diğer taraftan 1994 yılından beri kentsel atık hizmetleri ile ambalaj atıklarının toplanıp ayrıştırılması ve ekonomiye yeniden kazandırılması alanında da ciddi başarılara imza atmış ve devam etmektedir. Paylaşım ahlakının bir gereği olarak, kazanırken hep kazandırmayı kendisine prensip edinmiştir Gurup şirketleri Çalışanlarıyla birlikte başarıyı sürdürmenin gereği olarak insanlığın temel ve ortak değerlerine bağlı kalmayı önemli bir görev olarak telakki etmektedir.

Başarının sürekliliği için; kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile mesleki konularda, çalışanların bilinçlenmesi, yeniliklerin takibi, iyi, güzel ve doğruya olan değişimin yakalanması yönünde her türlü özveri Çınar Çevre Grup şirketlerinin temel ideal ve çabasıdır.

Grup şirketleri, Türkiye içinde ve yurtdışında toplam 550 Araç ve 4.500 Personel ile üretime devam etmektedir.

K
alite Politikamız

> Müşteri isteklerinin zamanında ve uygun bir biçimde karşılanmasını,

> Verimlilik ve kalite değerlerine uyulmasını,

> Yasal mevzuat ve standartlara riayet edilmesini,

> Katılımcı yönetim anlayışının oluşturulmasını,

> Çevresel etki değerlerine dikkat gösterilmesini,

> Ulusal ve Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği ilkelerine uyulmasını,

> Kurumsallaşma kültürünün oluşturulmasını,

> Ahlaki değerlerin önemsenmesini temel misyon ve vizyon olarak kabul edip, zaman içinde bilgi ve erdeme dayalı gelişen ve geliştiren

bir anlayışla hareket eder.

Önce insan, her şey insandan insana anlayışı ile; nitelikli insanın, uygun iş ile buluşturulması, yüksek verim ve üstün kalitenin elde

edilmesi ve böylece elde edilen sonucun paylaşımı Grup şirketlerinin öncelikli amacıdır.

Uzun yılların inşaat tecrübesine dayanarak, 2005 yılında kurulan ÇINAR ÇEVRE inş. gıda tarım eğit. sağlık madencilik san. ve tic. ltd. şti. sektör içinde müşteri taleplerine uygun kalite ve güvenilirlik ilkelerini benimser.

ÇINAR ÇEVRE’nin sahip olduğu güven, tecrübe, ekonomik ve teknik imkanlar; yaptığı üretim ve sunduğu hizmetin fiili garantisidir. Sektör içindeki konumun farkındalığı ve taahhütlerine gösterdiği sadakat, ÇINAR ÇEVRE’nin ayrıcalığıdır.

Firma ortaklarının grup firmaları yönetiminde edindikleri tecrübe ve bilgi birikimi ÇINAR ÇEVRE’nin tecrübe tabanıdır. Grup şirketleri değişik boyutlardaki siteler, villalar ve bireysel konut üretimi ve diğer faaliyet konularında kazandıkları tecrübe üzerine, yurt içinde ve yurt dışında, kamu ve özel kesime ait, resmi ve özel binalar, grup firmalarının gelişiminin göstergesidir.

Geleceğin rahat mekanlarının inşasında, yaşanabilir bir çevrenin oluşmasında, günümüz modern şehirciliğinin omurgası olan alt ve üst yapı (İş merkezleri, konutlar, yol, kavşak, kanal v.b.) düzenlemelerinde fark edilir imza olmak, ÇINAR ÇEVRE’nin ticari ve hizmet hedefidir.

ÇINAR ÇEVRE VE GRUP ŞİRKETLERİ

ÇINAR ÇEVRE İNŞ. GIDA TARIM EĞİT. SAĞLIK MADENCİLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Şerifali Mahallesi Büyükyavuz Sokak No: 3 Kat:9/13 Ümraniye/ISTANBUL (0216) 316 51 54 (0216) 521 15 74 info@cinarcevre.com.tr www.cinarcevre.com.tr

G
rup Şirketleri

ÖZKARTALLAR İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

Cevizli Mh. Tugayyolu Cd. Ofisim İstanbul İşmerkezi B Block No:20/80 Kat:14 Maltepe/ISTANBUL www.ozkartallar.com.tr kartal@ozkartallar.com.tr

OLTU KALE ÇİMENTO SANAYİ A.Ş.

Cevizli Mh. Tugayyolu Cd. Ofisim İstanbul İşmerkezi B Block No:20/80 Kat:14 Maltepe/ISTANBUL

AKABE 1 GIDA TEM. İNŞ. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Y. Dudullu Mh. Şenel Cd. No:79/A-5 Blok Akabe Sitesi Ümraniye/ISTANBUL

SOFT PLASTİK A.Ş.

Yeni Mahalle 2087. Sokak No: 8 Hendek / SAKARYA